Elektrikli Çatı Merdiveni


0216 592 18 84

Elektrikli Çatı Merdiveni

Elektrikli Çatı Merdiveni; Alman teknolojisini, yaratıcı ve mucit ruhuyla birleştiren Fakro, Alüminyum Akordeon merdivenlerini 1955 yılında üreterek pazara yepyeni bir açılım sundu ve her yıl geliştirdiği ürünlerle de buna devam ediyor.

Elektrikli Çatı Merdivenleri;

roto elektrikli cati merdiveni5

Elektrikli Çatı Merdivenleri 1;

roto elektrikli cati merdiveni6

'Maksimum müşteri memnuniyeti’ hedefiyle çalışan , ELEKTRO model alüminyum çatı merdiveniyle kaliteyi, konforu, estetiği ve teknolojiyi en üst sınıfta müşterilerine ulaştırıyor.

Elektrikli Çatı Merdivenleri 2;

roto elektrikli cati merdiveni7

Elektrikli Çatı Merdivenleri 3;

roto elektrikli cati merdiveni2

ELEKTRO çatı merdiveni, sessiz çalışması, otomatik ve güvenlik stopları, acil durumlar için şarjlı bataryaları ve kolayca manuel kullanıma geçme özellikleriyle dikkat çekiyor. Pazarda tek olan bu özel ürün istenilen ölçülerde üretilebilmesi ve 4,50 m yüksekliğe çıkabilmesiyle de en özel ve zor projelerde çözüm yaratıyor. Tüm bölümleri pres-döküm alüminyumdan yapılan merdiven 200 kg taşıma kapasitesine sahip. Teleskopik korkuluğuyla güvenli çıkış sağlayan ELEKTRO, istenirse uzaktan kumanda ile de kontrol edilebiliyor. Alman DIN 4570 standartlarına uygun olan ve 5 yıl üretici firma garantisinde olan ELEKTRO çatı merdivenleri üstün teknolojisi ve kanıtlanmış kalitesiyle mükemmeli yakalıyor.

Elektrikli Çatı Merdivenleri 4;

roto elektrikli cati merdiveni4

Elektrikli Çatı Merdivenleri Hakkında Daha Fazlası İçin İletişim; 0216 592 18 84

 

www.catimerdivenleri.net / Elektro Alüminyum Çatı Merdiveni

www.catimerdivenleri.com/ Elektrikli Çatı Merdiveni