Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri


0216 592 18 84

Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri

Fakro Çatı Penceresi, Kiremit Çatı Etekliği; EHN Kiremit Eteklik (Yüksek Hadveli Çatı Kaplamaları) Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro Eteklik KiremitFakro Eteklik Kiremit Montaj

 

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro Eteklik Kiremit Cati Kombine Sistemleri

Fakro Çatı Penceresi, Shingle Çatı ; ESV Shingle, Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro Eteklik Shingle catiFakro Eteklik Shingle Montaji
Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri; Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022
Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

 Fakro Eteklik Shingle Kombine Sistemleri

Fakro Kombi Çatı Penceresi Eteklikler

Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.

6'lı Çatı Penceresi Kombine Yalıtım Etekliği

Fakro Eteklik Kombine Blok

Büyük Orta Kayıtlı Çatı Penceresi Yalıtım Etekliği

Fakro Eteklik Yatay buyuk Kombine

Yatay iki Kombine Çatı Penceresi Etekliği

Fakro Eteklik Yatay Kombine

Çatı Su yalıtım Etekliği

Yalitim Penceresi