Velux Çatı Pencere Panjuru


0216 592 18 84

Velux Çatı Pencere Panjuru

Velux panjur size konfor sunarken, istediğiniz doğrultusunda tamamen karatma veya aydınlık için gün ışığını dışarıda tutmanıza yada içeri almanıza ve optium ısı koruması sağlamanıza olanak sağlar. Hem enerji tasarrufu, hem de yağmur gürültüsüne karşı koruma sunarken, istenmedik ziyaretçileri de dışarıda tutar. Elektrikli ve solar modelleri mevcuttur.

velux panjurlar3

Tek bir dokunuşla mükemmel konfor
VELUX elektrikli panjurlar elle ulaşılamayan çatı pencereleri ya da konforun önem taşıdığı konumlar için ideal seçimlerdir. Uzaktan kumandalı VELUX INTEGRA çatı pencereleri ile kusursuz bir paket sistem oluştururlar.

VELUX elektrikli panjur evinizin herhangi bir noktasından uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir.

velux panjurlar

VELUX manuel ya da güneş enerjisi ile kontrol edilebilen panjurlar
Elle ulaşılabilen çatı pencerelerinin bulunduğu ve uzaktan kumadalı kullanımın gerekli olmadığı durumlarda manuel kontrol edilebilen panjur seçeneği tercih edilebilir. Uzaktan kumandalı kontrolü elektrik ile değil güneşten sağladığı enerji ile kablosuz olarak gerçekleştiren solar panjur seçenekleri de mevcuttur.

velux panjurlar1

VELUX panjurların montaj ve uygulamasının yetkili VELUX bayileri ya d

a montaj ustaları tarafından gerçekleştirilmesini öneririz.VELUX panjur eklenmesi, çatı pencerenizin servis ömrünü uzatmayacaktır.

velux panjurlar2

VELUX Panjur size tamamen karartma yaratma, optimum ısı koruması ve enerji tasarrufu, mahremiyet ve güvenlik sağlama gibi bir çok farklı opsiyon sunar.

velux panjurlar